aşk tutulması
Dünyanın her yerinde geçerli dil: Aşk

“Ay güneşle dünyanın arasına girer; karanlık olur. Sevgili hayatla arana girer; herşey tozpembe olur. Gerçek aşksa hesapsız kitapsız bulur adamı, şakası olmaz. Uğur da Pınar’ı öyle bulur; aşk zamanla tutulur…”

30’lu yaşlarındaki Uğur, kendi halinde, güler yüzlü bir gençtir. Ama mevzu futbol olduğunda on kaplan gücünde bir fanatiğe dönüşür. Mahallenin abisi, tribünün delisi, kızların gözdesi, annesinin bi tanesidir. Annesi oğlunun mürüvvetini görmek istese de, babasının ölümünden sonra kadınları kendine yasaklamış olan Uğur’un kimsede gözü yoktur. Ta ki Pınar’a rastlayıncaya dek…

25 yaşındaki güzeller güzeli Pınar, annesinin incisi, babasının gözdesidir. Gizliden gizliye aşk acısı çekmektedir. Ama günün birinde tesadüfen Uğur’la tanışır. İki gönül birleşince aşk olur... Çekemeyenlerse hırsından yanar kül olur.

Uğur gönlünü ikiye böler, biri Pınar’a, biri futbola aittir. Ama iki aşk arasında geçmez hayat, birini seçmeyince olursun nakavt...

“2 Süper Film Birden” ve “Plajda” filmlerinin yönetmeni Murat Şeker’in yönettiği Türk işi romantik komedi filmi “Aşk Tutulması”, aşk, sadakat, samimiyet, rekabet, tutku ve batıl inanç temalarını eğlenceli bir dille perdeye taşıyor. Başrolleri “Elveda Rumeli” ile çıkış yapan Tolgahan Sayışman (Uğur) ile “Yaprak Dökümü” dizisinden tanıdığımız Fahriye Evcen (Pınar) üstlenmiş. Filmde ikiliye eşlik eden oyuncular arasında Tim Seyfi, Ali Erkazan, Suzan Aksoy, Ayten Uncuoğlu, Murat Akkoyunlu ve Yasemin Öztürk var. Senaryosunu Murat Şeker ve Selami Genli’nin yazdığı filmin müzikleri Serhat Ersöz’e ait. Filmin konuk oyuncuları arasındaki Feridun Düzağaç ve Rahşan Gülşan ise performanslarıyla filme renk katmışlar.


blogabi
href="http://www.dailymotion.com/blogabi">blogabi

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !